Shredlust

Shredlust
Miasto:
Płock/Gąbin
Utworów:
3
Oglądany:
901 razy
iDesk:
Założenie konta:
4 kwietnia 2011
Ostatnia aktualizacja:
1 listopada 2011
Płock to nie jest miasto kolorowych ludzi. Trzewia miasta maskowane są przez wszystkie odcienie szarości. Tutaj nie sięgają żurnale, dzięki czemu ludzie nie żyją na pokaz. Nie maluje się drzew na zielono, żeby lepiej wyglądały w oczach turystów. U nas nie ma turystów.

Wyobraź sobie. Nad ranem budzi Cię smutny nokturn wygrywany na parapecie przez zimny, kwietniowy deszcz. Nim Twój wzrok przyzwyczai się do ciemności, oddajesz się we władanie innych zmysłów. Podpowiadają Ci, że coś się zmieniło. Czujesz ołów płynący przez Twoje żyły, czujesz przytłumiony ból, który rozrywa Ci skórę. Spoglądasz na dłonie i widzisz, jak paznokcie zamieniają się w ostre jak brzytwa pazury. Czy jeszcze jesteś człowiekiem? Czy może już łaknącym mniej lub bardziej symbolicznej krwi zwierzęciem?

Jesteśmy Shredlust i toczy nas żądza rozrywania. Ten pamiętny deszczowy poranek uświadomił nam, że jedynym powodem, dla którego pojawiliśmy się na tym świecie, jest gra. Gra, którą prowadzimy po swojemu.

Jest nas pięciu. Jak pięć palców jednej ręki, którą kładziemy na wspólnym sercu. Jak wszystkie pięć zmysłów jednego organizmu. Kompletni.

Wypracowaliśmy w sobie pogardę dla slapsticku, tandety i artystycznej nieszczerości. Stajemy przed Tobą nadzy, odarci z plastikowych cekinów, które świecą tylko w dobrym świetle. Rozrywamy na strzępy, ale bez strzępienia języka.

Wejdź do naszej gry, a porwiemy Cię w rejony, których nie ma na żadnej mapie.

Występ Shredlust na festiwalu Rock Tower II - 2011 w Płocku

Galeria